kolmapäev, 22. veebruar 2017

Ei ole ideaalseid elusid


Joonista kehale joodiga salamärk ja vabane 20 haigusest!Joonistage oma kehale joodiga märk ja vabanege haigusest! Saage teada nende lihtsate joonte tervendavatest jõust! Õppige kuidas kiiresti kindlaks teha, kas teie organismis on joodi puudulikkus!
Selleks, et kergendada inimese seisundit on piisav kui joonistada kehale joodiga võrk.
Hoolitsege enda eest, hinnake igat elu hetke ja olge terved!

Joodi võrgu abiga võite:

Köha ravida;
Vabanda nohust ja külmetusest;
Kiirendada vigastuste paranemist
Kindlaks teha, kas teie organismis on joodi puudulikkus;

Kuidas teha joodiga salamärk?

Nahale kantakse joonistamise teel vatitikkude abil joodiga võrk. Kastke vatitikk 5% joodi sisse ja joonistage kehale võrk vertikaalsete ja horisontaalsete joonte abil. Ideaalse joodi võrgu „ruudu”  suurus on 1cm korda 1cm. Joodil on võime tungida läbi naha lihaskudede ja veresoonte ning avaldada sügavat mõju patogeensetele mikroorganismidele. Võrgu saladus seisneb selles, et tänu „rakukestele” on teatud grupi bakterite hulk üksteisest eraldatud ja hukkuvad kiiresti. Jood saab suurepäraselt hakkama nende bakteritega mis satuvad läbi naha pooride organismi.

Joodi võrk organismi joodi puudulikkuse korral.
Statistika järgi kannatab kolmandik maailma elanikkonnast organismi joodi puudulikkuse all, mis põhjustab kõrvalekaldeid kilpnäärme tegevuses ja mis võib rasedate naisel põhjustada füüsilise ja vaimse puudega laste sündi.
Selleks, et kindlaks teha, kas teie organismis on toiduainetest saadud piisavalt joodi, ei ole tingimata vajalik analüüse teha – piisab kui joonistada kehale joodiga võrk.

Kõige parem on seda joonistada reie siseküljele. Kui kolme tunni möödudes pole sellest jälgegi jäänud siis on see selge märk sellest, et teie organismis on joodi puudulikkus. Sel puhul on tarvis pöörduda arsti poole. Kui jood imendub kehasse alles 6 – 8 tunni möödumisel siis see on märk sellest, et teil on organismis vähene joodi puudujääk, ent seda saab igapäevase toitumisega korvata, kui süüa merekala, mereande, meretaimi ja teisi joodirikkaid toiduaineid. Kui organismis joodi puudulikkust ei ole, siis joodi võrk kaob kehalt alles ööpäeva möödumisel. 

Kuidas aitab joodi võrk nohu ja külmetuse korral?
Selline võrk aitab kiiresti nohust lahti saada. Antud juhul kantakse võrk õhukeste ja ettevaatlikult korrapäraste joontena ninajuure ja nina sõõrmetele. Tegutseda tuleb hoolikalt, kuna näol ja kaelal on nahk õhuke ning on oht joodi põletuse saamiseks. Külmetuse korral on mõttekas joonistada joodi võrk jalataldadele ja säärelihastele.

Joodi võrk vigastuste korral.
See aitab kiirest vabaneda sinikatest ja marrastustest. Tõsi on see, et seda ei tohiks teha kohe esimestel tundidel peale vigastusesaamist; soovitatakse seda teha alles ööpäeva möödumisel vigastuse saamisest. Asi on selles, et isegi väikse vigastuse korral on tegemist  kudede tursega ning joodi ärritav toime ei soodusta selle alanemist.
Õige lähenemine seisneb selles, et kõigepealt tuleks vigastatud kohta asetada midagi külma – näiteks riide sisse pandud jää. Ning alles järgmisel päeval tohiks joodiga ravimist alustada. 
   

teisipäev, 21. veebruar 2017

Nipp taimede kasvatamiseks

 Vajad:
Anumat
Penoplasti 
taime (mida kasvatada tahad)

 Võta üks klaas, või nõu kus sa tahad taime kasvama panna. Hea kui see paistab läbi, siis näed millal pead vett juurde valama. Lõika tükk penoplasti ( nii suur, kui on su nõu avaus) ja vajad ka taime, mida tahad kasvatada. Tee penoplasti keskele taime jaoks auk ja pane taime vars läbi niiet otsake jääb vette, kuhu tulevad juured. Hiljem kui taim on korralikult juurde alla saanud murra lihtsalt penoplast katki ja istuta taim mulda.
Niimoodi kasvades saavad juured vabalt kasvada ja seetõttu kasvavad kiiremini.

Kodune vererõhu alandajaKui teil vererõhk "pendeldab" siis võtke mõni tilk seda kodust maarohtu ja teie enesetunne paraneb.  Kõige lihtsam vererõhu alandaja ja see koosneb vaid kahest komponendist! Koostisosi leidub igal inimesel kodus ja seda on lihtne valmistada.

Kõrge vererõhu ravim.

Selleks on vaja:
 - ca 40 nelgitera
- 4 tassi vett
Valmistamine:
Võta nelgiterad, pane nelgiterad email kastrulisse millesse lisa 4 klaasi vett ja laske keema minna. Laske keeda tasasel tulel, seni kaua kuniks on vett jääb järele umbes pool kogust vett ehk 2 klaasi jagu. Seejärel valage saadud vedelik klaasist anumasse.
 Tarvitamine:Saadud ravimit tuleb tarvitada 1 supilusikatäis, pool tundi enne söömist.

NB! Lisaks on vaja tugevdada oma tervist- süüa head toitu, viibi palju aega õues ning väga oluline on ka positiivne emotsionaalne seisund!
Olge terved!

esmaspäev, 20. veebruar 2017

Kaunistatud rõivad
Köha ja nohu vastu on hea ravim pipraplaaster!Jalalaba on täis punkte, mille kaudu on võimalik organite tööd tõhustada. Pipraplaastriribad mõjutavad aga tsoonide kaudu kogu hingamiselundkonda ja lisaks teisigi elundeid, mis aitavad kehast välja viia lima ja mürke.
Tallapunktide mõjutamise kaudu saab anda tõhusat abi mitmesuguste kehahädade puhul, taastusravis, kutse- või külmetushaiguste ärahoidmiseks.

Pipraplaaster aitab hästi ravida köha ja nohu!

Nohu
Kasutamine:
Lõika kaks pipraplaastri riba ja pane ümber mõlema jala suure varba! Seal asuvad punktid, mis nohu ravivad! Õige koha leiate, kui kujutate suure varba keskmist, küünest allapoole jäävat lüli ette kella numbrilauana. Katke plaastriga 12 ja 3 vaheline ala.


Köha vastu on hea ravim pipraplaaster!
Kasutamine:
Lõika plaastrist paraja suurusega ribad ja kleebi paremal jalalabal varvastele küljelt-keskelt alates. Õrnale varbavahele mitte. Võid kasutada juba kaheaastasel, väiksematel lastel ära kasuta, kuna neil on väga õrn nahk.. Hoia plaastrit peal 3–8 tundi. Plaastri eemaldamise järel kestab mõju edasi mõnest tunnist mitme päevani.

Kasutajad kiidavad: “Toime väga hea. Sain öösel hingata ja nohu, köha kiired kaduma.”
PS! parimad on rohelise ümbrisega plaastrid.


laupäev, 18. veebruar 2017

Mis on sinu karma ülesanne? Kui ei tea, saad selle välja arvutada!


Kuidas arvutada oma karma ülesannet sünniaja järgi.
Igaühel meist on elu ülesanne. Seda nimetatakse karma ülesandeks. Kõik me valime oma tee ise, kuid alati on kasulik teada, kuidas see teekond on kooskõlas meie karmaga.
Alati on võimalik karmat puhastada, kuid võimatu on karma ülesendeid kaotada, mille universum on teile määranud enne teie sündi. Kui te teate oma karma ülesandeid, siis võite oluliselt tõsta oma elu kvaliteeti.
Mis on karma ülesanne?
Karma ülesandeid võib asendada „karma reeglite” terminiga. Need on mõned tingimused, mille alustel ootab teid edu ühel või teisel elualal. Asi on selles, et me oleme kõik erinevad, kuid igaühel meist on mõned väikesed erinevused, erilised „sünnimärgid” energeetilises auras, mis annavad meile teatud eelise või siis nõrkuse.
Teades oma karma ülesannet, mis ütleb sulle, millega tuleb rohkem töötada, et saada paremaks, edukamaks ja õnnelikumaks. Teie ülesannete arvutamisel aitab teid teie sünniaasta, mis numeroloogia põhjal on teie peamiseks seoseks inimese ja universumi vahel.
Karma ülesande arvutamine.
See arvutus koosneb mitmest etapist. Esiteks on teil vaja välja arvutada teie isiklik karma number. Selleks võtke oma sünniaeg ja reastage need numbrid. Näiteks, kui te olete sündinud 18 veebruar 1990 aastal, siis liites 1+8 – saame 9. On üks tähtis hetk; kui te olete sündinud 19, 28, või 29 kuupäeval, siis teie karma ülesande number on võrdne vastavalt ühega (1+9), ühega (2+8) ja kahega (2+9), sest saades suurema numbri kui 9 tuleb need omakorda omavahel veelkord liita.
Niisiis te saite kõige tähtsama personaalse numbri. Nüüd tuleb välja selgitada mis see tähendab.

ÜKS
Kui teie sünnipäeva numbrite liitmisel saite ühe, siis teie karma ülesandeks on  kõrgete tulemuste saavutamine  spordis, äris ja karjääris.  Te peate oma elu elama iseendale, kuid mitte mingil juhul ei tohi te unustada avaldada tänu neile, kes teid aitavad. Universum ootab teilt usku enesesse, ihkab näha tuld teie südames ja otsustusvõimet silmis. Kui teie number on 1, siis on teil vaja meeles pidada seda, et ainus inimene, kes on võimeline teid aitama igasuguste probleemide lahendamisel – olete selleks teie ise. Otsige kaotuse põhjuseid iseeneses aga mitte teistes.
KAKS
Karmanumber 2 – on märk sellest, et teie elu peab olema esmajärjekorras täidetud armastusega. Mida rohkem on teil sõpru, seda parem. Õppige usaldama oma peret ja ärge näidake oma agressiivsust võõrastele inimestele. Te võite saada diplomaatia meistriks, kui te hoolikalt õpite tundma inimeste käitumise iseärasusi. Teie peamiseks karma ülesandeks selles elus on – inimeste aitamine.
KOLM
Universum annab teile kõikidest kõige raskema ülesande – leida elu mõte. Niipea kui te jõuate arusaamisele, mis teie jaoks on kõige olulisem, võtab kõik koheselt teie jaoks teise ilme. Proovige teha nii, et hingelised ja materiaalsed maailmad põimuvad omavahel ja vastastikku täiendaksid teineteist aga mitte ei segaks. Oodata selleks välist abi ei tasuks – püüdke ületada kõik raskused üksi. Probleemidest pääsemiseks võib otsida abi oma perekonnalt, mis saab teie õnne jaoks  tugipunktiks.
NELI
Energeetilises plaanis on materiaalsed väärtused teie jaoks kõige kaalukamad, kuid seda ei tohi võtta pisiasjana. Edu rahalises sfääris kui ka tööl aitab teil vaimselt väljendada. Teie karma ülesanne – on täppisteadused ja töötamine numbritega. Kui te lähete seda teed mööda , siis universum näitab teile teed  õitsenguni. Peamiseks ülesandeks inimestele, kes on sündinud nelja mõjusfääris  – on teadmiste omandamine.
VIIS
Numeroloogias väljendab number viid kuldset keskmist, ent karma olemuse küsimustes ei ole see alati nii. Pidage meeles, et teie hing peab olema korras. Hoiduge alati väljavaadete globaalsetest muutustest, sest teie tee peab olema seotud millegi ainsaga. Kui te otsustate, et terve teie elu on kulgenud valet teed pidi, siis on parem kui muudate vaikselt suunda, aga mitte ei pendelda küljelt küljele.
KUUS
Kui teie sünnikuupäeva number andis teile arvuks 6, siis teie karma ülesanne on maailma mõistmine. Ühe koha peal seismine on teile hukatuslik, seepärast ärge seiske paigal vaid liikuge alati edasi. Vahetage töökohta, hobisid, maailmavaateid, kuid ärge lubage kellelgi ega millelgi end muuta. Ärge kaotage kontrolli olukordade üle. Üheks teie tugevaks küljeks on intuitsioon, mis mitte ainult üks kord päästab teid probleemidest.
SEITSE
Teie elus on võimalikud olukorrad, mida võiks iseloomustada ütlemisega „kõik mis on seest tühjad kukuvad kolinaga”. Ärge karjuge enesele, kui teil pole millegagi vastase kaarti lüüa. Täitke ennast teadmistega. Õppige teiste rahvaste  kultuuri, harige ennast edasi ja ärge peatuge saavutatul – heaolu, teie võimed on suured. Ärge loopige sõnu ja säilitage rahu isegi kõige keerulisemas olukordades.
KAHEKSA
Olge ettevaatlik inimestega suheldes ja neid usaldates. Teie karma ülesandeks on – äärmine ettevaatlikkus kõiges. See ei tähenda seda, et peaksite end lukustama punkrisse ja sealt mitte kunagi väljuma. Tõeline armastus õpetab teid usaldama, seepärast lihtsalt oodake oma teist poolt ja ärge nukrutsege, kui miski ei õnnestu selles elu sfääris. Te peate ilmtingimata end võtma sellisena nagu olete.
ÜHEKSA
Kui teil on põhjust, et vihastada või elust rõõmu tunda siis ärge end tagasi hoidke. Las teid juhivad emotsioonid. Nad viivad teid eesmärgini. Võimalik, et kõige paremaks tegevuseks teie jaoks on kunst. Ärge kartke eksperimenteerida ja end igal alal katsetada. Numeroloogia räägib, et te olete selle jaoks sündinud.

Millest räägib veel sinu sünniaeg. Järgmiseks tasub teil tähelepanu pöörata päevale, kuule ja aastale korraga. Väga oluline tähendus on kasutatavatel numbrite hulgal. Aastast võtke vaid viimased kaks numbrit. Kui teie sünniaeg, näiteks on 17.02.91, siis näete, et numbreid on palju. Siin on 1, ja 2, ja 0,9,7. Sellisel juhul aitavad teid elus palju inimesi, kelle abi ei hinnata korralikult. Elada tasub teil rohkem tulevikus aga mitte olevikus või minevikus. Ärge kartke teha plaane.  
Kui ühed ja kahed korduvad sageli, nagu näiteks kuupäevas 12.01.91, siis on teil suurem võimalus saavutada edu mingil konkreetsel ajahetkel. Ärge takerduge mineviku vigadesse ja ärge planeerige tegevusi pikaks ajaks ette. Teil on suurepärane intuitsioon.
Läbipaistvad ja ebatavalised kuupäevad nagu 01.01.96 või siis 02.12.02 – on märk sellest, et teie karma ülesanne ei lange kokku konkreetse kirjeldusega. Teil on elus konkreetne varjatud eesmärk, mis tuleb iseseisvalt kindlaks teha.
Vähesed kes teavad, milleks ta on sündinud, kuid igaüks peaks teadma, see eesmärk on reaalselt olemas. Igaühel meist on võimed, soovid, pahed ja nõrkused, kuid need on niivõrd erinevad, et teevad igaühe unikaalseks. Hinnake oma elu ja ärgu karmaülesanded teid hirmutagu vaid aidaku teil muutuda tugevamaks.

Elu teisel planeedil


neljapäev, 16. veebruar 2017

Vajutades ühte punkti jalal, siis see aitab sul...


Kui te vajutate seda punkti oma jalal enne magamaminekut, siis juhtub midagi väga ootamatut.

See on üks akupunktuuri tehnika. On palju akupunktuuri kohti kehal ja igaüks neist omab erinevat ravivõimet.Unehäireid on erinevates vormides ja mõjutavad inimesi erinevalt. Mõned inimesed vähkrevad voodis mitmeid tunde, et uinuda ja unistavad imevahendist, mis aitaks neil lennata unenäomaailma ühe nupule vajutusega. Ja nad võivad saada üllatuse osaliseks, kui nad saavad teada, et selline vahend on reaalselt olemas! Seda nimetatakse akupunktuuriks ja seda saab kasutada paljude haiguste leevendamiseks ning loomulikult ka unetuse puhul. Kõik mida te peate tegema, on surve avaldamine teatud puntidele kehal ning üsna varsti magate nagu beebi.

Selleks, et kasutada akupunktuuri tehnikat, kui soovite kiiresti uinuda, peaksite te enne välja selgitama, mis mõjutab teie keha. On palju akupunktuuri kohti kehal ja igaüks neist omab erinevat ravivõimet. Kui meil on tegemist unehäirega on selleks kolm punkti, millele te peaksite keskenduma.
Üks punkt on niinimetatult „LV3”, see võib aidata mitmete füüsiliste haiguste puhul sealhulgas ka unetuse puhul. See punkt asub jalalaba pealmisel pool suure varba ja teise varba vahel. Te peate seda punkti vajutama enne kui te proovite uinuda 4 – 5 sekundit.
Veel üks asi, mis on väga oluline unetuse puhul on – punkt „P6”. See asub käel kolme sõrme kaugusel randme ja soonte vahel. Sinna 5 minuti jooksul survet avaldades – aitab see teil unuda.
Viimane punkt, mis aitab võidelda unetusega, nimetatakse „ K1”. See punkt asub jalatalla keskmisel osal jalapadja all. K1 peate vajutama 30 sekundit, siis laske 5 sekundiks lahti ning seejärel vajutage uuesti 30 sekundit.
Samuti on ka palju teisi asju mida te saate teha, et aidata endal uinuda. Piirake igasuguste stimulaatorite tarvitamist enne uinumist, nagu kofeiin või nikotiin. Regulaarne magamamineku kellaaeg on samuti oluline, kuna see aitab organismil saavutada rütmi ja valmistab keha igal õhtul magamaminekuks ette. Oluline on ka õhtul selliste asjade vältimine nagu töö arvutis, söömine või voodist televiisori vaatamine.
Need akupunktuuri kasutamis nõuanded on juba paljusid inimesi aidanud unehäirete leevendamisel. Nii et kui lammaste lugemine ei aita uinuda, siis proovige seda meetodit. 

Kookosõli aitab käärsoolevähi vastu!Kookosõli aitab käärsoolevähi vastu. Tulemused juba peale 2päevast ravi.
Käärsool on jämesoole keskmine kääruline ja sopiline osa.
Selgub, et pool kookosõli sisaldusest moodustub lauriinhape. Laboratoorsed uuringud näitasid,  et see õli on võimeline tapma kahe päevase tarbimise järel 93% käärsoolevähi rakkudest. Lauriinhape hävitab vähirakke intensiivse oksüdatsiooni protsessi käigus ja samal ajal efektiivselt vähendades glutatiooni taset. Vähirakud tarvitavad glutatiooni, et kaitsta end oksüdatsioon ainete eest.
Kookosõli/kookosrasv.

Kookosõli kasutatakse tervise tugevdamiseks ja raviks juba palju aastaid. See õli hävitab edukalt baktereid, parasiite, seeni, mikroorganisme ja erinevaid viirusi. Samuti see parandab edukalt seedimisprotsessi, abistab maksa tööd, toidab nahka ja kiirendab haavade paranemist. Uuringud näitavad, et kookosõli aitab tõsta HDL (hea kolesteriini) taset ja aitab kehakaalu langetada.
Mitmed kliinilised uuringud näitavad, et selle efektiivsust stabiliseerida kolesteriini taset haigetel, kes kannatavad krooniliste südamehaiguste all, stabiliseerib  veresuhkru sisalduse taset, arteriaalset vererõhu taset aga samuti ka on efektiivne Alzheimeri tõve vastu võitlemisel.
Kookosõli on spetsiifiline lauriinhappe allikas kuna see hape sisaldab triglütseriidi ja seda on sellistes kogustes teistes toiduainetes väga raske leida. Näiteks, selline fakt, et looma rasvas on ainult 2% lauriinhapet ja inimese rinnapiim sisaldab seda vaid 6%. Sellest võime järeldada, et inimesed vajavad palju suuremat kogust lauriinhapet kui teised elavad organismid.
Tähtis on teada, et uuringud ei saa anda 100% garantiid, et kookosõli tapab vähirakke kõigil. Kuid kõik me peame mõistma, et loodus annab meile palju võimalusi haigustega võitlemiseks ja kookosõli pole erand. See on naturaalne ja selle peaks lisama oma menüüsse, et vältida paljusid haigusi.
Mõõdukal tarbimisel on kõik hea, seega tuleks profülaktika mõttes  tarvitada 1 teelusikatäis kookosõli 2 – 3 päeva.

Vaata ka - 9 põhjust kasutada kookosõli

kolmapäev, 15. veebruar 2017

Vali meelepärane lill ja saa teada oma naiselikkuse saladustest!Milline naine ei armastaks lilli? Erinevate värvide seas leidub alati selliseid, mis vallutavad naise südame. Mõnele meeldivad lillekimbud, aga teisele hoopis potililled, ent siiski tõuseb igal naisel tuju, kui tema armastatud mees toob lilli.
Kuid siiski, meie lillede eelistused – ei ole üldse juhuslikud. See valik sõltub meie naiselikkuse iseloomu omaduste olemasolust.Valige endale meelepärane lill ja saa teada oma naiselikkuse saladustest!
Milline lill meeldis teile kõige rohkem? See paljastab teie naiselikkuse saladused!
Tee see lihtne ja maagiline lillede test. Vaid lihtsalt vaadake millised õrnad ja ilusad…Teil on vaja lihtsalt valida see lill, millist te tahaksite kingiks saada!
Aga oma iseloomu kirjeldust lugege allpool. Kui teil tekkis tahtmine valida kaks lille, siis see tähendab seda, et teie iseloom kätkeb endas kahte naiselikkuse energiat.

LILL nr.1
Teie naiselikkus väljendub alati kirkalt ja tõmbab endale tähelepanu. Kus iganes te ka ei oleks – olete te alati jututeemaks ja teid jälgib suur hulk kadedaid pilke. Mehed lihtsad imetlevad teid, aga naised vahel lihtsalt kadestavad. Ent te enamasti ei hooli teiste arvamustest ja pilkudest. Te teate oma hinda ja teid ümbritseb väike hulk teile lähedasi sõpru, kelle arvamus on teile oluline. Teil on raske teisi inimesi usaldada, kuid kui te seda teete siis olete te selle inimese jaoks nõus mägesid liigutama. Ja andku jumal, et keegi ei kuritarvitaks teie usaldust, sel juhul ei andesta te seda iialgi. Te näete ühtviisi hea välja nii seelikus kui ka pükstes, isegi kui te eelistate täidlase värviga huulepulka, siis teie värviks on helepunane.

LILL nr.2
Armas, romantiline, õrn tütarlaps, teie oletegi sellise naise ideaali kehastus kellest unistavad enamus mehi. Te lubate neil enda eest hoolitseda, võtate meelsasti vastu kingitusi ja muid tähelepanu avaldusi. Teie otsene siirus ja soojus võlub paljusid. Naised püüavad teiega sõbraks saada aga mehed tahavad võita teie poolehoidu. Nagu ööliblikad lendavad inimesed teie pehme ja rahuliku valguse poole. Kuid kogu selle pehmuse all varjab ennast karm sisemus. Te teate alati mida te tahate ja saate seda peaaegu alati. Teile sobivad imeliselt kleidid, pluusid, pitsid ja väikesed lillekesed, õrnad pehmed toonid toovad esile teie võlu.

LILL nr.3
Teil on nii palju häid omadusi, mis teeb peamiste valiku keeruliseks. Te olete aus, siiras, tagasihoidlik, oskate rasketel hetkedel end talitseda. Te talute stoilise rahuga elu raskusi ja usk paremasse aitab teil ületada raskemaidki väljakutseid. Sellisega nagu teie unistab abielluda iga mees. Hoolitsetud, oskus hästi süüa teha, kodu hubaseks muuta, truu ja tagasihoidlik … Millest veel võib üks mees unistada? Kuigi millegipärast ei leia te kohe õiget meest, karikakra naised – sageli põletavad end oma esimeste armumistega. Tasub pisut oodata ja kindlasti leidub see keegi, kes hindab neid väga ja püüab neid hoida kogu elu. Nendele naistele on hädavajalik mehelik hoolitsus! Te näete võitjatena välja mustas ja valges, liigne värviderohkus riietes võib viia tähelepanu teilt endilt … Kuid te olete nii ilus!

LILL nr.4
Kõndiv positiivsus, päike, täis energiat – on need sõnad mida te tihti enda kohta kuulete. Nende naeratus on võimeline igaühe südame üles sulatama, isegi kõige külmema mehe oma. Te jumaldate meeste seltskonda, tihti sõbrustate meestega, kuid tihti lõpeb sõprus kuna mehed armuvad teisse. Või siis sõbrustasid teiega kuna algul olid nad teisse armunud. Te võlute mehi, ent harva lasete kedagi endale lähedale. Ütlemine „ mitte keegi ei tea, kuidas nutab öösiti see, kes läheb naerdes läbi elu” – see kehtib teie kohta. Kuid see, kes ikkagi suudab teiega lähedaseks saada saab oma elu parima naise ning lõpliku eluarmastuse. Teile meeldib oma välimusega eksperimenteerida ja õigesti teete! Teile nagu ei kellelegi teisele sobivad kõige uskumatumad ja ekstravagantsemad riided, soengud ja kosmeetika.

LILL nr.5
Tõenäoliselt teadsite juba lapsena oma ilust. Siis kui te olite väike ja ema teiega jalutas, siis kuulis ta tihti võõraste inimeste suust komplimente teie välimuse kohta. Tõenäoliselt oli tema see, kes õpetas teid inimesi hindama mitte nende välimuse vaid sisemiste omaduste järgi. Te tunnete hästi inimesi, te teate mida nad varjavad ning miski ei jää varjatuks teie pilgu eest. Paljud teie sõbrannad tulevad teie juurde nõu küsima nagu psühholoogi juurde. Loomulikult mehed lihtsalt kleepuvad teie külge. Kuid tulevase mehe valite te ise. Kuuenda meele abil leiate te ta üles tuhandete meeste seast. Te olete selline naine, kes oskab kallilt riietuda isegi tagasihoidliku eelarve juures. Teile sobib väga kuld, seda kannate te sagedasti, sest see toob teile edu.

LILL nr.6
Te olete väga ebatavaline naine. Teil on vastuolulised omadused, jää ja tuli … Välise külmuse ja rahulikkuse juures on teil sisemuses raevukalt põletav kirglikkus. Ja see mees, kes suudab selle avastada saab tõeliselt õnnelikuks ja teeb teid ka samuti õnnelikuks. Te armastate vaid üht ja teie kannatlikkust võivad kadestada inglid. Siiski, kui miski on teid keemiseni viinud, aga seda juhtub väga harva, siis lammutate kõik oma teelt. Te olete meeste jaoks ligitõmbav kuid enamasti te ise seda ei tea ja ei kahtlustagi. Asi on selles, et mehed näevad teie välimist külge , kuid ei julge teile läheneda. Teil on väga ilusad silmad, need on lummavad ning tahaks uppuda neisse nagu merre.

teisipäev, 14. veebruar 2017

Kui sa otsid armastust, siis võta appi kristallid

 

Kristallid toovad sinu ellu armastuse
Igaüks meist soovib oma ellu armastust, kirge ja lähedust. Kahjuks ei ole sugugi mitte kõik leidnud endale sobivat partnerit. Kristallimaailmas on aga nii mõnigi väekas kivi, mis suudab sind sinu unistusele lähemale viia.
Kristallid on kaunid ja müstilised ning nad on läbi aastatuhandete olnud inimeste saatjateks ja abimeesteks. Proovi kasutada kristallmaagiat armastuse ligitõmbamiseks oma ellu.
Rituaalid armastuse toomiseks oma ellu

Rituaal 1. Armastuse äratamiseks on sul vaja nelja roosat kvartsi ja suurt ametüsti. Vaja läheb ka küünlaid ja küünlajalgu, mis võiksid olla valmistatud roosast kvartsist.
Võta roosa kvartsi kristallid kätte ja istu näoga laua suunas. Sulge silmad ja häälestu kristallidele. Lase energial voolata läbi käte, käsivarsi mööda üles, südamesse. Kui energia südamesse jõuab, tunneta, kuidas süda avaneb ja laieneb. Vii kristallid südame kohale. Roosa kvarts on võimas südame puhastaja ja tervendaja, nii et lase kristallide energial oma südant puhastada. Siis ütle valjusti: "Ma olen magnet armastuse jaoks. Ma ütlen armastusele "tere tulemast!" oma südamesse." Pane kristallid lauale ümber ametüsti ja sõna valjult: "Ja armastusele oma ellu." Istu mõni hetk vaikselt ja silmitse kristalle. Kui oled valmis rituaali lõpetama, tõuse püsti, puhu küünlad ükshaaval ära ja ütle:"Ma saadan teie valguse ja armastuse maailma." Täna ka saabunud vaime ning saada nad ära. Jäta kristallid lauale või pane need oma voodi ümber. 
 Rituaal 2. Pane suur tükk roosat kvartsi maja või korteri suhete nurka (eesuksest kõige kaugem parempoolne nurk toas) või oma voodi kõrvale. Kivi mõju on nii tugev, et mõistlik oleks panna selle kõrvale ametüst, et reguleerida külgetõmmet.
Rituaal 3. Soovituseks oleks kanda rodokrosiitehteid - tema pehmelt triibuline roosa on samavõrd kaunis kui võimas. Peagi tuleb sinu ellu armastus.


Selleks, et suurendada oma elus armastuse osakaalu, on rida kristalle, mis mõjutavad tundemaailma reguleerivaid energiaid:

Ametüst - helelilla ametust on kõrge vibratsiooniga kivi, mis stimuleerib ja seejärel rahustab südametshakrat ning toob armastust sinu ümber.
Berüll - roosa berüll ehk morganiit tõmbab ligi armastust ja säilitab seda. See julgustab armastavaid mõtteid ja tegusid, luues ruumi elu ja elamise nautimiseks.
Tselestiit - helesinine, kõrge vibratsiooniga kivi, mis lahustab valu ja toob armastust. Kuna ta soodustab kurgutshakra avanemist, siis kasutatakse seda kivi siis, kui on vaja abi oma tunnete väljendamisel.
Granaat - instpreesib armastust ja ustavust. Tasakaalustab seksuaaltungi ja leevendab emotsionaalset ebakõla.
Magnesiit - avab südametshakra ja stimuleerib südamega tuntavat armastust, kaasa arvatud armastust iseenda vastu, mis on vajalik, enne kui saate vastu võtta teise inimese armastuse.
Roosa kvarts - tingimatu armastuse ja rahu kivi. Kõige tähtsam südame kristall, mis õpetab armastuse tõelist olemust ja puhastab südame kõigil tasanditel. Suurendab ka enesearmastust.
Topaas - stabiliseerib emotsioone ja muudab sind vastuvõtlikuks igast allikast tulevale armastusele.
Turmaliin - roosa turmaliin on afrodisiakum, mis tõmbab armastust ligi nii materiaalses kui vaimses maailmas. Annab veendumuse, et armastada on turvaline. Annab tuge ka füüsilise mõnutunde jagamisel.
Türkiis - stimuleerib romantlist armastust ning toob kokku mees- ja naisenergiad.
Opaal - võrgutav kivi, mis intensiivistab emotsionaalseid seisundeid ja vabastab keeldusest. Toob armastust, kirge ja iha.
Rubiin - stimuleerib südametshakrat, toob küllust ja kirge ning tõmbab ligi seksuaalset aktiivsust.
Rodokrosiit - esindab isetut armastust. On suurepärane kivi südame ja suhete jaoks. Tõmbab ligi hingesugulasi. Julgustab spontaanselt välja näitama oma tundeid, ka erootilist kirge.
Selleks, et kristalli energia mõjuma pääseks, kanna kristalli enda keha vastas. Kui see pole võimalik, aseta sobiv kivi oma lähedusse, töölauale või voodi kõrvale. Kui tunnetad, et kristalli mõju on sinu jaoks liiga tugev või muud moodi sobimatu, tee katset mõne muu kiviga. Sobiva kristalli leidmiseks on erinevaid meetode, kuid kõige praktilisem on hoida kristalli käes ning tunnetada tema enaergiat. Reeglina annab sobivusest märku peos hoides tekkiv soojuse või muu meeldiv tunne.

Allikad:alkeemia.delfi.ee J. Hall " Kristallide piibel" erinevad allikad.


Kas kinkida paaris, või paarituarv lilli ehk lillede kinkimise tava.Tähtpäevade puhul kingitakse tavaliselt kingiga koos ka lilli. Lilli kingitakse nii üksikult ja kimbuna. Lilli kinkides oleme tihti kimbatuses, kas paaris, või paaritu, roos või orhidee.Kas lillede kinkimisel on tähtis õite arv?
Lilli kinkides on hea teada kirjutamata reegleid, millest siin allpool juttu tuleb.


-Lillede kinkimisel ärge unustage nn lillede keelt ja ka rahvuslikke tavasid.

-Komme kinkida paaris arv lilli kurva sündmuse ja paaritu arv rõõmsa sündmuse puhul on kestnud läbi aegade. Igaks juhuks on soovitatav seda alati järgida lõikelilli ostes. Lillekimpude puhul reegel nii otseselt ei kehti.

- Naised tunnevad lillede üle alati heameelt. Naistele sobib kinkida: roos, krüsanteem, preeriakell (lysianthus), orhidee, inkaliilia (alstromeria), gerbera, liilia, tulp, tulikas (ranunculus), aia- ja metsalilled.

-Meestele lilli valides eelistage jõulisi ja suuremaid õisi. Meestele sobib kinkida: ratsuritäht (amaryllis), roos, flamingo (anthurium), krüsanteem, gladiool, kalla, nelk, gerbera, paradiisilinnu-lill (strelitsia), aialilled (nt päevalill), iiris. Meestele võib aga lillede asemel kinkida ka puuvilja (ananass, kookospähkel, melon jne).

- Armastatule kinkimiseks sobivad kõige paremini mitte suureõielised tugevad lilled, vaid väikesed õrnad lillekimbud.

-Kingitavad lilled ei tohiks olla väga tugeva lõhnaga. Alati peab meeles pidama, et tugeva aroomiga lilled võivad paljudel inimestel tekitada allergilisi reaktsioone.

- Potililli üldjuhul ei kingita. Võite seda teha vaid siis, kui kingi saaja selleks konkreetset soovi avaldab.

- Üksiku oksana kingitakse liiliat, orhideed, kimbuna kinkimiseks sobivad rohkem väikesed õied - näiteks piibeleht, alpikann jne.

-Punaste rooside kinkimisega olge väga ettevaatlik, sest nagu varasematelgi aegadel on need lilled siira armastuse väljendus ja seetõttu ei sobi juubelibuketti ega naisülemusele.

- Lapse sünni puhul kingitakse kimp mis on tavaliselt ümarkimp, mille varred on kaetud ja suure kimbu küljes ripub samadest õitest tilluke lillekimp, mis sümboliseerib sündinud last.

- Ristsetele viiakse kerged ja õrnad lilled või kimp.

- Leeripäeva lilled on samuti õrnad ja heledad.

- Pulmade puhul arvestatakse lillekimbu tellimisel pruudi riietumisstiili, juuste ja silmade värvi, lille-eelistusi jne. Kui pruut kannab rahvariideid, võiksid ka lilled olla lihtsamad ja sobilikud just rahvariiete juurde.

-Valged liiliad, kallad ja krüsanteemid on paljudes maades kalmistulilled

-Lillede üleandmisel tuleks need alati vabastada mis tahes paberist või pakendist! Lilled ulatatakse saajale, õied ülespoole.

-Pakendis lilli võib üle anda vaid ärasaatmishetkel lennu- või raudteejaamas jm. Nimetatud juhul on lillede saajal mugav oma kingitust pakituna transportida.

Lillede arv kimbus

1 lilleõis: Oled mulle kõik. Armastan sind!

2 lilleõit: Tahaksin sinuga taas kohtuda.

3 lille: Tahaksin sinuga kahekesi olla.

4 lilleõit: Tunnen sinu vastu austust, kuid ei midagi enamat.

5 lilleõit: Armastan sind.

6 lilleõit: Loodan, et saad peatselt terveks/ Ma ei usu sinu lubadusi.

7 lilleõit: Palun su kätt.

8 lilleõit: Olen igavesti sinu.

9 lilleõit: Austan sind, jään igavesti su sõbraks.

10 lilleõit: Teen sinu heaks kõik endast oleneva.

11 lilleõit: Olen su sõber, kuid ei saa vastata su tunnetele.

12 lille: Meil on küll raskusi, kuid loodetavasti saab kõik korda.

13 lilleõit: Vihkan sind.

14 lille: Oled mulle kõik!

15 lilleõit: Austan sind /Hüvasti!

Kõik 15 lilleõiest suuremad kimbud tähendavad: olen sinu nimel valmis igasugusteks meeletusteks!

Rosinad ja vesi puhastavad su maksa 2 päevaga!Isegi arstid on šokeeritud: rosinad ja vesi puhastavad maksa 2 päevaga!

Meie keha vajab igapäevaselt vett. Kui lisada veele ka rosinad, saad sa parima ravimi mis puhastab maksa.
Maks on üks elutähtsamaid organeid meie kehas. Ta ühendab valke ja puhastab meie verd, filtreerides kaks liitrit verd minutis. Kui ohtlikud toksiinid nagu alkohol, ravimid, bakterid, viirused, pestitsiidid või raskemetallid satuvad vereringesse, siis maks reageerib kiirelt, asudes neid neutraliseerima, hävitama, et need erituselundite kaudu kehast väljuda saaksid.
 Maksatsirroosist, hepatiit A, B ja C on kõige ohtlikumad haigused.
Me võime olla haiged, seda ise teadmata.
Maksahaiguste varastes staadiumides tunnevad inimesed end tervetena, neil pole kaebusi või on need kerged (nõrkus, isupuudus, valu või ebamugavustunne paremal pool roidekaare all, iiveldus, alkoholitalumatus) ja seetõttu ei otsi nad abi arsti juurest.
Alles hilisemates staadiumides ilmnevad tüüpilised haiguse sümptomid: kollane nahk ja limaskestad, suurenenud kõht, kõhuvalu, seedehäired. Kehakaal võib langeda, suhu tekkida kibe maitse, tekkida võib kõhu paisumine või isegi liigesvalud.


Kuidas teha rosinajooki, mis puhastab maksa:
Valige selleks hea kvaliteediga mustad rosinad.
Võta pann, vala sinna 3 tassi vett ja lisa juurde üks tass musti rosinad. Keeda rosinaid 2 minutit ja jätta seisma 24 tunniks.
Järgmisel päeval, võta sealt ühe tassi jagu jooki ja joo ära.
Võite juua kas kuumalt, soojalt või külmalt, sõltuvalt sellest, kuidas sulle meeldib. See on lihtne! Juba teisel päeva hakkate tundma mõningaid positiivseid tulemusi. Soovitav on jätkata ravi nädal aega. Lisaks peaksid vähendama rasvhapete tarbimist ja vältima alkoholi joomist selle raviprotsessi ajal.

Härrasmees


esmaspäev, 13. veebruar 2017

Sidrunikoored võtavad liigestest valu!Kui sidrun on ära tarvitatud, ei maksa sidrunikoori minema visata! Sidrunikoortes leidub samuti külluses tervistvaid komponente, mis aitavad näiteks sinu valutavaid liigeseid.
Sidrun on kiiduväärt puuvili, sisaldades C-vitamiini, A, B1, B6, magneesiumi, bioflavonoide, pektiini, foolhapet, fosforit, kaltsiumi ja kaaliumi jne. Samuti kaitseb sidrun paljude haiguste korral, ning avaldab positiivset mõju soolestikule, maole, maksale ja tugevdab immuunsussüsteemi. Kui teie toidulaual on pidevalt sidrun, siis teil on võimalik ennetada paljusi haigusi nagu gripp, larüngiit, bakteriaalsed infektsioonid ja kõrge vererõhk.
Vaata ka sidruni kasulikkusest
Ära viska sidrunikoori minema, peale seda sidrun on ära tarvitatud. Sidrunikoortest tehtud ravim  aitavab näiteks sinu valutavaid liigeseid.
Siin on üks retsept, mis aitab teil vabaneda valudest liigestes, kätes ja jalgades.

Vajad:
2 sidrunikoored (kasuta orgaanilist sidrunit)
oliivõli
Valmistamine:
Pane kahe sidruni koored purki ja täida purk oliiviõliga. Seejärel sulgege purk ja lase segul seista 2 nädalat.
Peale seismist ongi see imeline rohi valmis.
Võta puhas marlilapp ja vala sinna peale saadud sidruniõli, aseta valutavale piirkonnale. Kata kilega ja mähi pealt sooja riide või salliga. Kõige parem on seda protsetuuri teha liigestele õhtul, nii puhkab liiges ja rohu mõju saab toimida terve öö.

Olen armastus!


Lame kõht kuu ajaga- üks harjutus, mis kestab vaid sekundeid!Tänapäeval on kõigil kiire ja pole aega trenni minna, siis sulle on pakkuda üks treeningukava, mis kestab vaid sekundeid ja tulemusi näed juba kuu pärast!
Proovi täielikult rekonstrueerida oma keha ja seda alustad vaid 20 sekundit päevas? Tegelikult 28 päeva jooksul kui täpne olla - te saavutada hämmastavaid tulemusi, saavutate organismi jaoks tugevuse ja vastupidavuse.
4 nädala jooksul hakkate suurendama treeningu kestvust alustades vaid 20 sekundiga ja suurendades sekundeid järk-järgult aja jooksul.

On oluline teada, kuidas seda õigesti teha!

Kaal tuleb jagada õigesti küünarnukid õlgade. Selg peab olema täiesti sirge, et vältida survet seljale ja kaelale, jalad on veidi laiali, et poleks survet reitele. Hinga aeglaselt ja lõõgastuda keha.
 Plank - harjutus kogu kehale, millel on palju eeliseid: 

1. Vormib sinu kõhulihaseid.
2. Suurendab paindlikkust.
3. Parandab sinu kehahoiakut.
 
 
Sinu treeningkava.

Päev 1 – 20 sekundit
Päev 2 – 20 sekundit
Päev 3 – 30 sekundit
Päev 4 – 30 sekundit
Päev 5 – 40 sekundit
Päev 6 – puhkepäev
Päev 7 – 45 sekundit
Päev 8 – 45 sekundi
Päev 9 – 60 sekundit
Päev 10 – 60 sekundit
Päev 11 – 60 sekundit
Päev 12 – 90 sekundit
Päev 13 – puhkepäev
Päev 14 – 90 sekundit
Päev 15 – 90 sekundit
Päev 16 – 120 sekundit
Päev 17 – 120 sekundit
Päev 18 – 150 sekundit
Päev 19 – puhkepäev
Päev 20 – 150 sekundit
Päev 21 – 150 sekundit
Päev 22 – 180 sekundit
Päev 23 – 180 sekundit
Päev 24 – 210 sekundit
Päev 25 – puhkepäev
Päev 26 – 210 sekundit
Päev 27 – 240 sekundit
Päev 28 – niikaua, kui suudad

Vaid üks võimlemisharjutus ja teil on varsti uus keha!

Šokolaadi horoskoop


  Astroloogid võrdlevad tihti kuidas erinevad sodiaagimärgid mingis olukorras käituvad. 
Antud horoskoop peaks tõstma naeratuse näole, ning tal puudub sügavam tähendus. 
Vaata kuidas sinu tähemärk šokolaadi sööb.

Jäär- sööb ära kõik šokolaadid ühe korraga
Sõnn- Armastab väga šokolaadi ja heal juhul jagab sinuga oma puuviljamaitselisi komme
Kaksikud- Teavad komme hästi, võivad vaadata kommikarpi ja alati leiavad selle õige.
Vähk- Oskab tarbida mõõdukalt oma kommikarbi sisu. Targale vähile jätkub ühest kommikarbist terveks kuuks.
 Lõvi- Võtab kõik kommid endale ja heal juhul annab ka teistele, siis kui ise on juba end maiustest täis söönud.
Neitsi- Valib alati kahte värvi šokolaadi. Valget ja tumedat. Ühe endale, teise sulle.
Kaalud- Valivad alati suuremaid šokolaade ja ennem ei peatu, kui kõik söödud.
 Skorpion- Alati võtab asja rahulikult, isegi šokolaad sulab tal ennem käes, kui et suus.
Ambur- Valib alati kas kalli, või välismaa šokolaadi
Kaljukits- Eelistab trühvleid
Veevalaja- Valib pigem batoonikesi rosinate, või pähklitega
Kalad- Jagavad kõik oma maiustused laiali ja võib isegi juhtuda, et ta jääb ise üldse tühjade kätega.

Mõnusat maiustamist.

pühapäev, 12. veebruar 2017

Valedetektor


PontšodHakkasin heaks


Lilled räägivad: vaata lillede tähendusiTahad kinkida sõbrale või armsamale lilli, aga oled häbelik tunnistama oma tundeid, siis lilled võivad rääkida sinu eest.

 Igal lillel on oma sõnum. Loe, milline tähendus ühel või teisel lillel on!

Valge orhidee - naiselikkus, hea maitse, rõõmus meelerahu.
Nelk- ENSV aegadel ehk veidi põluall olev lill, tähistab tegelikult punane nelk hoopistükkis armastust, uhkust ja imetlust. Valge nelk on süütuse ja puhta imetluse sümbol, kollane nelk tähistab aga pettumust.
Pelargoonid - punane s.o. hüvang, valge toob meelerahu.
Gerbera- väljendab rõõmsameelsust.
Magnooliad - lisavad naiselikku ilu, hea maitse, meelerahu.
Liilia- sümboliseerib majesteetlikust, rafineeritud ilu, seda peetakse hingepuhtuse ja süütuse sümboliks.
Roos- on kindel armastuse sümbol. Punane roos tähistab leekivat armastust, iha.Valged roosid on puhtuse ja süütuse sümbol. Kollaseid roose peetakse sõpruse ja hoolimise märgiks, roosad roosid tähistavad imetlust, tänulikkust ning rõõmu. Oranžid  roosiõied pakatavad energilisust ja kirglikkust. 
Rukkililled – ergutavad suhteid
Karikakar - on puhtuse ja süütuse sümbol, annab ka tunnistust siirast armastusest.
Pojeng – õnn, majanduslik õitseng, sotsiaalse staatuse paranemine. Eriti hea on sügavpunased  või siis kollaste äärtega õied
Nartsissid – heldus, eelarvamustevabadus, võivad olla aga märk ka uuest algusest. (ei tohi olla liiga palju, muidu hajutavad energiat)
Tulbid - sümboliseerivad tõelist armastust.
Lootos - head õnne ja puhtust
Krüsanteem- – seda peetakse pika ja õnneliku elu sümboliks-õnn, naer, lõõgastumine, mugav ja mõnus elu. Sümboliseerib truudust, elurõõmu ja optimismi.
Ploomipuu õiteoks - muretut ja õnnelikku elu
Orhidee- perfektsust
Jasmiin – sõprust ja õrnu tundeid